MĘŻCZYŹNI 50+ Pakiet 2

Badania zawarte w tym pakiecie:

Testosteron
SHBG (Sex hormone-binding globulin)
PSA
Ca 19-9 (trzustka, żołądek, wątroba)

W pakiecie 10% taniej!

Zalecane dodatkowe badania:
PSA wolne
CEA
WITAMINA D 25(OH) TOTAL – obniżony poziom witaminy D jest postrzegany jako czynnik ryzyka wystąpienia chorób nowotworowych, sercowo-naczyniowych, cukrzycy obydwu typów, nadciśnienia tętniczego i wielu innych groźnych chorób.

Pakiet ten skierowany jest do Ciebie, jeśli jesteś mężczyzną po pięćdziesiątce pragnącym zadbać o swoje zdrowie. Oprócz zmian w wyglądzie, od czasów młodości wiele zmieniło się także w całym Twoim organizmie. Spora część mężczyzn w tym wieku uskarża się na gorszą pamięć, trudności w koncentracji, obniżenie nastroju i drażliwość. Nierzadko odczuwane jest również osłabienie sprawności seksualnej. Tak być jednak nie musi! Kontrolując procesy zachodzące w Twoim ciele i sprawność funkcjonowania poszczególnych jego narządów, możesz z powodzeniem nadal cieszyć się aktywnością zawodową i fizyczną. Ten szczegółowy pakiet badań odpowiedni dla Twojego wieku udzieli ci wyczerpujących odpowiedzi dotyczących funkcjonowania poszczególnych narządów organizmu i Twojej sprawności seksualnej.
Zawarte są w nim także badania markerów nowotworowych, w tym m.in. raka prostaty. Jeśli wyniki badań ujętych w pakiecie okażą się prawidłowe – uspokoisz wszelkie obawy. Jeśli nie – pilnie skonsultuj się z lekarzem.

Zadbaj o swoje zdrowie już dziś, a dojrzałość stanie się Twoją drugą młodością!
Na te badania przyjdź na czczo!