KOBIETY 50+ Pakiet 2

Badania zawarte w tym pakiecie:

Estradiol
FSH
Ca 125 (jajniki)
Ca 15-3 (piersi, jajniki, płuca)

W pakiecie 10% taniej!

Zalecane dodatkowe badania:
– Prolaktyna
– Progesteron
– CEA
– WITAMINA D 25(OH) TOTAL – obniżony poziom witaminy D jest postrzegany jako czynnik ryzyka wystąpienia chorób nowotworowych, sercowo-naczyniowych, cukrzycy obydwu typów, nadciśnienia tętniczego i wielu innych groźnych chorób.

Pakiet ten skierowany jest do Ciebie, jeśli jesteś kobietą po pięćdziesiątce pragnącą zadbać o swoje zdrowie. Z wiekiem jesteśmy bardziej narażeni na choroby serca i naczyń, osteoporozę, choroby nerek i inne problemy zdrowotne. Najwyższy czas zadbać o siebie!
Przestałaś miesiączkować, odczuwasz uderzenia gorąca, masz gorsze samopoczucie? To oznaka spadku poziomu estrogenów. Stan ten nazywamy menopauzą. Jest nieuchronny i niezwykle dokuczliwy. Największą ulgę przynosi hormonalna terapia zastępcza. Aby bezpiecznie ją zastosować należy przeprowadzić szczegółowe badania hormonalne. Poziom FSH, i estradiolu najlepiej oznaczyć w 3-5 dniu cyklu miesiączkowego, natomiast prolaktynę i poziom progesteronu około 21 dnia cyklu. Z wynikami badań laboratoryjnych zgłoś się do ginekologa, uzupełnij je o cytologię i dopochwowe USG. Nie zapomnij też o mammografii (badanie bezpłatne, bez skierowania). W pakiecie tym znajdują się również badania w kierunku obecności raka piersi, jajników i jelita grubego.

Zadbaj o swoje zdrowie już dziś, a dojrzałość stanie się Twoją drugą młodością!
Na te badania przyjdź na czczo!